| Fanatic a întrebat:

Cine stie un program ceva, cu care sa pot transfera niste poze de pe telefon pe pc, fara cablu de date.

Răspuns Câştigător
| cristianfrunza a răspuns:

Daca ai Bluetooth pe telefon este perfect!
1.Cumpara-ti un stick cu bluetooth ( vreo 20-30 de lei maxim), il bagi in PC si dai cautare pe telefon dupa cae le trimiti cum ai trimit pe un alt telefon!
2. Daca ai card: Cumpara un card reader micut transfera pozele din telefon pe card si etc
3.Trimite pozele pe telefonul prietenului tau stiind ca are bluetooth sau cablu de date prin MMS (daca nu ai bluetooth) si apooi cereile pe messlaughing

Bafta!

3 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Ai bluetooth la pc? daca nu te duci si-ti cuperi. e vreo 30 de lei. si cu ala... faci mai multe nu doar transferi fisiere

| benny a răspuns:

Bluetooth daca ai sau scoti cardul din telefon si il bagi in calculator

| Gabonne1982 a răspuns:

Nu exista program pentru asa ceva.Iti recomand sa-ti iei un adaptor wireless si poti transfera de pe orice telefon in PC fara cablu de date.Este in jur de 30-40 de Ron unul, dar isi merita baniiwinking