| 90ro a întrebat:

SAL TPU cineva, ia spart contul da yahoo si mia modificat parola si o intrebare cum fac sal recuperez

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cineva mai smecher ca tine te-a prostit pana i-ai dat parola de la ID-ul tau! Nu o mai poti recupera! (detalii despre cum ai facut acel ID mai stii? Adresa de email alternativa ai trecut cand ai facut ID-ul?)

Apache
| Apache a răspuns:

...trebuie sa stii raspunsurile la intrebarile de siguranta, la care ai raspuns atunci cand ti-ai facut contul!
... daca nu le mai stii ...atunci uita, nu mai ai nici o sansa!