| MRS005 a întrebat:

SAl TPU, cum fac mai multe vizualizari pe Youtube?

74 răspunsuri:
| albertorap a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=T70GaGO9UGg, daca va place mai fac una. :)

| adrianwebdev a răspuns:

Am lucrat foarte mult la acest proiect, vreau sa fac o comunitate a Youtuberilor din Romania unde se pot da si primi sfaturi despre cum sa alegi titlul potrivit, ce descriere sa pui, cum sa alegi corect cuvintele cheie.
In aceasta comunitete utilizatorii se pot ajuta intre ei "facand schimb de vizualizari", tu te uiti la clipurile lor iar ei se uita la clipurile tale si veti creste impreuna.

Am facut un videoclip cu un tutorial aici : https://www.youtube.com/watch?v=YfjJguKYNbY

Si va stau la dispozitie daca aveti nevoie de ajutor, momentan mai lucrez la website, deci va rog sa raportati erorile.

| TAC0767 a răspuns:

Https://youtu.be/GSxCY_DnV38 sa afli mai multe aici

| Ray_Florin_2001 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=_Ld58_du2LM daca imi dai si mie iti dau si eu tie subs!

| PREDAERIK123 a răspuns:

Cat mai mult continut