| HadNagy a întrebat:

Sal TPU.cum pot sa salvez mesajele de pe facebook /sa le pun in word? ctr+c si ctr+v nu merge sunt peste 170000 ce am vorbit cu o persoana...si nici cu download arhiva de pe fb nu merge sad

4 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Selectezi cu maus nu ctrl+c si va merge. Daca nu-s stiu cum lasa-mi mesaj si ati voi face un tutorial

| HadNagy explică (pentru DjSheepyOfficial):

Doar e vorba de 170000 de mesaje sad crede ma am incercat si asa dar s-a blocat chromu si mozilla doar cand am cautat primul mesaj

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru HadNagy):

Nu le mai cauta deschide masajul si lasa-l sa urce in sus.da-mi add pe mess Dj_oytza@yahoo.com sau pe fb https://www.facebook.com/Djshepy si ati explic mai detaliat

| HadNagy explică (pentru DjSheepyOfficial):

Ti am dat add pe mess