| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU. de curand mi-am luat Left 4 Dead 2 si am o problema cu el prima oara imi zicea ca imi lipseste binkw32dll aa esa ca l-am luat din sistem 32 si l-am copiat in folderul cu L4D dar acum imi apare aceasta eroare "The procedyre entry poin_BinkSetMisBinVolumes@20 could not be located the dynamic link librari binkw32.dll" acum eu nu vreau sa il redownladez si leptopul meu nu e devina pentru ca e Toshiba si e super bun 4GB ram placa de 1GB dedicata procesor am i3 infine si e nounout virusi nu am si nu stiu care e problema incaz ca nu pot face nimic dati-mi un pm la adresa alin_micut si daca puteti dati-mi o adresa de unde pot downloada jocul eu am cont de Xlist si de TheXlist.

1 răspuns:
| Qp_Andreyy_1996 a răspuns:

Aici e problema de Windows... Probabil ai luat un troian care sterge programul acela sau poate programul acela e virusat si e sters de antivirus...Intri pe start si la search scrie : cmd.exe dai acolo si run as administrator, apoi scrii in continuatre /sfc scannow