| anonim_4396 a întrebat:

Buna
cine imi poate spune si mie niste programe :
- un program pentru a scoate vocea dintr`o melodie
- un program pentru a adauga o voce intr-o melodie
- un program pentru taiat melodii
- photo photo shop
intrebare :de ce multa lume confuna photo scape cu photo photo shop?

multumesc celor care ma ajuta cel mai bun raspuns primeste fundita love struck

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Pai pentru a adauga voce sau a scoate voce nu exista astfel de program care sa fie bun pentru ca sunt criptate(cei din studiouri nu lasa sa isi bata joc lumea de munca lor) pentru photo este f bun photo scape... si pentru taiat din melodii ( adica sa extragi bucatele) sunt programe destule si foarte bune si free pe google daca o sa cauti!

| anonim_6095 a răspuns:

Am cautat dar nu am gasit nimic. din cele de mai sus.intrebarea ramane valabila cine ma ajuta primeste fundita:*
multumesc :d