| DarkMirror a întrebat:

Exista vreun program care arata ce tasta apas pe tastatura?

7 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Keylogger- asta e indeosebi pentru aflat parole la altii in calc big grin

| furios4you a răspuns:

Daaaa, majoritatea. incepe de la word si se termina chiar pe TPU. cum crezi ca ai scris intrebarea? nu ti-a aratat pe ce butoane ai apasat?

| DarkMirror explică:

Ma refeream la cu totul altceva. Sa fie o tastatura micuta intr-un colt, si sa arate ce combinatii fac, ce taste apas, etc. Am nev la un film.

| KuKluXClannad a răspuns:

Keylogger omule.

| Feliciann a răspuns:

Incearca sa refaci intrebarea

| Larisa_8916 a răspuns:

Da

| RusOvy a răspuns:

Avea un prieten dealmeu un program care orice tastai pe tastatura ramanea acolo am luat conturi de metin impreuna cu el cu programul ala