| Altair a întrebat:

Hey vreau sa imi instalez un joc si zice sa dezarhivez zip cum il dezarhivez? pe ce apas? dau funda urgent!

Răspuns Câştigător
| VadPorci a răspuns:

Iale pe toate cu mouseul si dai extrage acolo alegi folderul unde vrei sa il extragi sau sa il dezarhivezi si viola!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezarhivare trebuie sa ai programul WinRar, cauta-l pe internet si instaleaza-l pe calculatorul tau. Succes si numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Laura a răspuns:

Downloadezi un program de dezarhivat, cum ar fi WinRar si dezarhivezi happy dupa ce il instalezi, dai click dreapta pe fisierul. zip > extract here, sau unde vrei

| VisualBasicExpert a răspuns:

Termină odată cu "dau fundă"! Crezi că primești mao multe răspunsuri dacă "dai fundă"?

| PisicaAristocrata a răspuns:

Deschizi Winzip, selectezi fisierul si apesi "Extract to".

| CC7 a răspuns:

Iti trebuie WINZIP http://www.winzip.com/index.htm ii dai download. Succes