| J0ker1999 a întrebat:

Sal TPU!
http://www.cel.ro/......am3plus-l/ acest procesor este bun in raport de calitate/pret si poate sustine pe medium-high jocuri ca Rome 2 Total war, saint row 4, GTA IV sau Battlefield 3?

Răspuns Câştigător
| Stefxn a răspuns:

Va merge foarte bine.

3 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

DA! este un pret bun. pe eMAG de exemplu acelasi procesor este mai scump.

| Stefxn a răspuns:

Procesorul e foarte bun dar nu de el depinde cat de bine rulezi jocurile... depinde ce placa video ai. Oricum procesorul e recomandat pentru orice PC mai ieftin de 3000 de lei la buget.

| J0ker1999 explică (pentru Stefxn):

Pai acel procesor alaturi de placa asta video Placa video MSI nVidia GeForce GT630, 1024MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E sau un HD6670/7990