| alin_9439 a întrebat:

Sal TPU imi ziceti un program cu care pot filma destul de clar si sa nu fie AVS pentru nu il acc youtube si la un video de min 5 min sa nu ia mai mult de 100mb ca fraps ia 3gb la vreo 5 min

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Eu pentru filmatul cu Fraps mi-am luat inca un hard laughing cel de 1 Tb nu mi-a fost de ajuns pentru filmari Full HD, de fapt, ieri am stat sa compresez 120 de Gb in 4 Gb...
Poti folosi, de exemplu Action!, Bandicam, Camtasia etc.
La Fraps poti da pe Half Size si face filmarile mai mici, dar si cu rezolutie mica, ai putea de asemenea sa dai 25 de fps-uri in loc de 30.
Bafta!

1 răspuns:
| poegame a răspuns:

Xsplit