| CrazyBarbie a întrebat:

Sal TPU. M'am tot uitat si comparat camerele foto digitale si din sutele cate se gasesc am ajuns la astea happy
Nikon Coolpix S8000 sau Nikon Coolpix S5100
Sony Cyber-shot DSC-H55 sau Sony Cyber-shot DSC-T99
Canon IXUS 105IS sau Canon IXUS130IS
Samsung PL150 sauSamsung PL100
Olympus Mju TOUGH-6020 sau Olympus µ 9000 Midnight Black

Ce parere aveti? Daca aveti si alte idei... big grin
Funda tongue

4 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Http://www.price.ro/preturi_nikon_coolpix_l22_black_(vma571e6)_288669.htm

eu am Nikon Coolpix L22 si am vazut ca are foarte multa lume:)
ce pot sa spun, sunt cele mai bune dupa parerea mea.
daca as putea avea alta optiune, ca sa pot sa-mi iau altul, n-as accepta :) poate doar pentru culoare:D mi-ar place albastru sau roz :)):x
e o alegere buna, ti-l recomand:)
fundita?:*

| J0hn a răspuns:

Ieri mi-am luat Nikon L110 si sunt multumit de el deocamdata. nu vreau sa te bag in ceata du-te la magazine specializate uita-te intreaba pentru ca ei sunt cei care trebuie sa informeze cumparatorul! Salutare happy

| bebitzuluy a răspuns:

Si eu am Nikon L21.Si e foarte bun. Face super pozele.Si noaptea.Sunt foarte multumita de el.

| M3Mary a răspuns:

Eu am Samsung PL100 si mi se pare foarte bun