| anonim_4396 a întrebat:

. ma ajuta si pe mine cineva cu un link de downlaod bun pentru un program cu care pot filma desktop-ul si unu cu care sa editez videoul(ceva tutoriale daca puteti nu ar strica)... multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Camtasia(filmat si editat), Bandicam(filmat), Sony Vegas(editat).

| Bala_Vlad_1997 a răspuns (pentru Rando):

De Sony vegas stiam si eu, dar mi se par egreu de editat in acesta, voi incerca si cu camtasia... daca cineva mai stie si altele, il rog sa psoteze