| gabrielul01 a întrebat:

Sal TPU mi-am luat un Nokia n97 si cand fac poze sau filmez imi apare blitul in poza adica o lumina puternica si de la setari nu am ce sa ii fac si lumina ai mi-o scoate in poza doar noaptea cand fac poze! Care ar fi problema? Dau funda celui care stie! PLz ajutor!

1 răspuns:
| rpushtiu a răspuns:

Simplu... opresti blitzul. sau schimbi setarea ca blitzul sa fie automat... si noaptea setezi sa fie red eye reduced. si vezi sa ai light sensivity pe autowinking joacate prin setari happy