| Palici_Andrei_1996 a întrebat:

Salut prima oara cand am auzit de Nokia n97 mi-am dorit sa am si eu unul ei dupa o luna mi-am luat unul din magazin il am acum de 6 luni si am 2 probleme la el care ma dispera 1(iarna) cand ies afara tin telefonul in mana 2sau 5 secunde fara sa umblu pe el ei dupa nu pot sa mai fac nimic nu-mi merge tacyul merge doar cand ii dau 2 sau 3 pumni laughing oare sa fie de la frig? bine problema 2 nu este asa de grava cand vreau sa fac poze imi merge, dar imi scoate jumatate din poza cu ceata la fel si cand filmez i-am umblat in setari da degeaba bine ca merge imaginea clara doar atunci cand scot blitul big grin si totusi are camera CARL ZEISs tessar 2.8~5.4 af 5MP asa ca astept un raspuns de la dumneavoastra (si pentru cei care vor un telefon Nokia n97 va sfatuiesc sa nul aveti piesele pentru el sunt foarte scumpe mai ales sal decodati eu unul am dat 2 milioane sal decodez aici in Romania asa ca nu merita luativa gandul de la el si interesativa la iphone4sau 5 asteas la putere sau nokia110laughing) cele mai bune tongue astept raspunsuri?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Am luat un Nokia 300 nou e praf, la 3 luni i-am shimbat touch-ul

| JASMYNA88 a răspuns:

Daca dai cu pumnu nu rezolvi nimic. daca il ai doar de 6 luni du-l la garantie, nu da in el ca ii pierzi garantia! ai posibilitatea sa il repari moca, de ce nu o faci? la garantie cu elll!

| Palici_Andrei_1996 explică (pentru JASMYNA88):

Degeaba am garntie daca telefonul e luat din Spania si eu sunt in Romania nu are rost