| DeedeDeX a întrebat:

. nu prea stiu bine engleza si as vrea sa caut un program ca sa pot invata... puteti sa imi dati si mie niste linkuri cu programe sa daca cumva ati incercat chiar voi un progran si este bun poate imi spuneti si mie big grin. dau fundita celui mai bun raspuns big grin

1 răspuns:
| FitaDeVedeta a răspuns:

Http://www.cursuri online.info/engleza/
sau cauti pe google ce cuvant vrei si scrii dictinar roman englez translator online si iti da in toate limbile daca vrei nu numai la engleza. funda? daca ti-am fost de ajutor.pls