| Dema a întrebat:

Buna T. p. u!winking
In liceul unde invat nu se studiaza limba engleza. Si am decis sa nu stau in zadar toata vara voi invata singura limba engleza. Deci as vrea ceva idei, linkuri de unde as putea sa o invat, de dorit ar fi sa fie si ceva video sa aud cum se pronunta cuvintele (nu stiu nici o boaba in engleza). Funda celui mai bun raspuns restul vot.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nici eu nu o stiu deloooc crying(

| AnemonaP a răspuns:

Eurocor.ro

| Mădulici a răspuns:

Ecursuri.ro engleza

| Jully99 a răspuns:

Pai a aparut o colectie de la ziarul saptamana financiara numita ''Englidh today''. Costa 10 lei si are si dvd, dar si audio. Merita sa cuperi aceasta colectie.Mai stiu niste siteuri care te-ar putea ajuta sa exersezi engleza:www.englishexercices.com si www.vorbeste-engleza.com, si www.macmilan-dictionary.com = dictionar cu definitii in lb engleza unde poti auzi pronuntia corecta a cuvintelor cautate. Sper ca te-am ajutat. Bafta!