| TeKs2911 a întrebat:

Sal TPU , Pe calculator am windows Xp si vreau sa imi instalez windows7, Nu stiu daca driverele care le am acum merg si la windows 7! Nu am mai instalat windows 7 si nu sunt sigur ca merge plzzz, help.FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS,

Răspuns Câştigător
| Alexintunecatul a răspuns:

Merge stai linistit! Iti ia toate driverele in afara de placa video, audio daca ai pci, apoi codecuri si astea stii de unde sa le iei! Sa fii atent la driverul de la placa video sa-l iei exact de 32 sau 64 bit, depinde ce win 7 iti instalezi! Bafta

4 răspunsuri:
| TeKs2911 explică:

As da funda la toti, dar merge decat la unu, oricum Multumesc mult! mi-ati fost de mare ajutor.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnologie sau Informatii Utilitare,iti spune ceva?

| giulian9 a răspuns:

Cel mai simplu e sa iti cauti driverele de win7 inainte de a-ti instala noul sistem de operare! Windows 7 isi cauta singur driverele oricum.

| Burtea_Marian_1979 a răspuns:

DriverUpdate poti instala prg. asta si iti cauta ultimele driver-e sper sa te ajute.