| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU stiti cum pot sparge codurile Wi-fi de pe un telefon android pentru a ma putea conecta gratis la internet?

Răspuns Câştigător
| Gabriel892 a răspuns:

Daca e secured si tu treci peste masurile de securitate ale administratorului acelui device se numeste acces neautorizat : "reprezintă accesul fără drept la un sistem sau la o reţea informatică prin violarea regulilor de securitate" si din cunostintele mele este infractiune penala, adica intra sub incidenta Codului Penal

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Afla ca TPU nu incurajeaza operatiunile ilegale! Ce incerci tu sa faci e ilegal.

| Gabryel32 a răspuns:

Acele coduri sunt,, puse" de cel care detine conexiunea.NU le poti sparge. O seara placuta!