| taken a răspuns:

Poti lua vreo 300 lei de la sursa si sa-i pui in alta parte(placa video, procesor).

| hp8510p a răspuns:

Le-ai ales cam prost.Ramul mergea ceva mai ieftin fara radiatoare, procesor cam vechi, sursa este prea puternica pentru sistem

| Gamer2000 a răspuns:

Merg toate sunt foarte bune dar ai exagerat cu preturile putin!

| stefano200 a răspuns:

Ar merita dar costa cam mult toate. Daca ai bani se merita dar daca na-i mai bine iti iei unu intreg ca iesi mai ieftin. Funda? pls