| Anonymus3000 a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un Laptop pentru jocuri gen fifa12, gta IV, nfs the run etc. Ce imi recomandati. De preferat ar fi sa aiba procesorul intel core 2 duo. 3 sau 4 GB RAMI, Frecventa procesor 2.6 Ghz +, si placa video nVidia sau ATI. Dau funda pentru cine gaseste cel mai bun si accesibil laptop

2 răspunsuri:
| HighFlyer a răspuns:

cel mai ieftin pe care l-am gasit http://www.emag.ro/......-271798632

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei DOAR jocuri atunci cumpara-ti un desktop. Nu merita laptop-urile de gaming. Iar acestea sunt doar cele scumpe, peste 4000 lei. Adica laptop-uri la care-ti permiti sa joci orice la un nivel decent, cum ar fi Alienware-urile. Mai sunt si de la Asus cateva, putin mai ieftine, dar pana si alea costa ceva.
Un desktop te duce mult mai ieftin si daca n-ai nevoie de portabilitate atunci iti sugerez sa uiti de laptop-uri.