| Anonymus3000 a întrebat:

Vreau si eu sa imi iau un Laptop pentru jocuri gen fifa12, gta IV, nfs the run etc. Ce imi recomandati. De preferat ar fi sa aiba procesorul intel core 2 duo. 3 sau 4 GB RAMI, Frecventa procesor 2.6 Ghz +, si placa video nVidia sau ATI. Dau funda pentru cine gaseste cel mai bun si accesibil laptop
Anonymus3000, vrei sa dai mai multe detalii despre intrebare?

2 răspunsuri:
| Anonimul8297 a răspuns:

Sa fie Core 2 duo (nu dual core), 3 gb sau mai mult. Daca e core 2 duo frecventa clar ca e mare. Si placa video pentru. jocuri nVidia e recomandata.

| Vladimir03 a răspuns:

Am luat un din asta acum 2 saptamani si zboara tot... http://www.emag.ro/.......RG80C.006