| biutzaB a întrebat:

Ziceti si voi un model de telefon misto >: >: astept raspunsuri. dau funda.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sony ericsson xperia x8 sau x10 mini.

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Eu am un n96 si sunt foarte multumit de el, are morie foarte mare se aud tare melodiile deoarece are 2 difuzoare si etcwinking

| victorbold a răspuns:

Samsung galaxy s

| ColorBubbles a răspuns:

Mie imi place foarte mult LG KS360 se gaseste pe mai multe culori...albastru, roz, verde deschis, rosu, alb, negru.etc. : http://www.google.ro/......tp?/imgres

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ne dai mai multe detalii despre telefonul dorit ex: marca, pret, sistem de operare.

| biutzaB explică (pentru anonim_4396):

Adica sa fie altceva decat Samsung galaxy si HTC

| anonim_4396 a răspuns (pentru biutzaB):

Atunci iti pot recomanda un telefon din seria LG Optimus depinde limita de pret, dar nu am inteles seria Samsung Galaxy si HTC-urile se numara printre cele mai super telefoane, ce ai tu cu ele?

| Mirunika22 a răspuns:

Iphone 4swinking