| radcasian a întrebat:

Sal tuturor
vreau sa imi iau si eu un telefon cu touch screem si nu stiu de care sa imi iau
pretul trebuie sa fie cuprins intre 400 si 500 ron ma puteti ajuta va rooog
ca trebuie sa il iau pana in primavara si acum suntem in iarna plizz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

In primul rand se zice Touch screen (touch=atingere, screen=ecran)
Eu zic ca LG KP501 este foarte bun.am si eu de asta.:D
Eu il am pe roz da sunt si pe negru. uite imagini:D : http://www.google.ro/......tp?/imgres

Fuunda?;;)te rog.:(

5 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Lg gt405 :d e bun

| AleShHa a răspuns:

Pai Samsung Champwinking
Este intre 400 si 500 de rontongue
Si este foarte dragutszbatting eyelashes

funditabatting eyelashes

| Iulik101 a răspuns:

Iti recomand Samsung Corby s3650 sau Samusung s5230. Sunt foarte bune

| radcasian explică:

La mine in Maramures(Viseu de Sus)nu se gaseste LG kp501 si Samsung champ oare in Sighetul Marmatiei se gaseste LG kp500 sau Samsung c3300 champ?

| Bogdan_8232 a răspuns:

Pana acum foloseam o cartela cosmote, pe fiecare luna trebuia sa imi cumpar credit. am fost la Orange, si mi-am facut un abonament prepay. dau aceeasi bani ca la cosmote, numai ca ma bucur mai mult de minutele nationale(cosmoteul fura zdravan). in plus, cu 80 de ron, mi-am luat si un Samsung 3300champ, touchscreen, internet, camera foto bla bla.