| vLd a întrebat:

Sall all aceasta este o intrebare anonima!

Sal sunt sharky rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor si as vrea sa va intreb daca aveti desene deala facute din cuvinte sau din puncte si linii din alea.

Ex:
…….*. lovel…*
….*. lovelovelo…*
…*. lovelovelove….*
.*. lovelovelovelove…*…………….*….*
.*. lovelovelovelovelo…*………*. lovel….*
*. lovelovelovelovelove…*….*…lovelovelo.*
.*. lovelovelovelovelove…*.*…lovelovelo…*
.*…lovelovelovelovelove.*…lovelovelo…*
…*…. lovelovelolovelovelovelovelovelo…*
….*…. lovelovelovelovelovelovelov…*
…….*…. lovelovelovelovelovelo…*
……….*…. lovelovelovelove…*
……………*…lovelovelo….*
………………*. lovelo…*
…………………*….*
………………….*.*
Chestii deatea numa ca nu inimioare si trandafiri si prostii din alea ca sunt baiatlaughing

2 răspunsuri:
| Amyyyyyyy a răspuns:

Frate eu sunt fata da...nu prea am inteles ce vrei sa zici fi mai explicit...laughing))))

| kiss99 a răspuns:

Ti-as trimite dar nu pot adauga ca prieten pe hi5 numele asta : d33A sunt niste inimioare la inceput si sfarsit si ti le las eu ca comentarii