| ionutiulian1997 a întrebat:

Sall all.am nevoie urgent de ajutor.imi facea fite windows-u asa ca l-am instalat.si in loc sa mi se schimbe wind mi s-a facut alt wind xp proffesional, si tot asa, acum am 3 si abia klam facut peasta sa mearga deoarece nu se instaleaza nimic legat de setari chiar daca mie imi apare ca instalatia sa terminat.nu sa instalat aplicatiile, nimic.am mai incercat de 2 ori si nimic, tot la fel.am incercat si cu wind 7, insa imi da o eraore dupa ce se copie folderele.stiti ce sa faccc?

1 răspuns:
| jonyboy22 a răspuns:

Da.tu ai uitat sa si formatezi partitia C adica cea in care instalezi windowsil adica ai instalat peste cel vechi asa ca atunci cand iti apar partitiile si te intreaba in care sa instalezi tu pui mana frumusel si selestezi partitia C farasa dai enter si apesi tasta D dupa care te intreaba ceva si apesi tasta L dupa aia enter si ai o partitie ne formatata pe aia selectata dun sageti o sa dai tasta C si apoi enter si abia atunci ai o partitie curata daca nu ai inteles baga in lista id jony_boy22 si iti fac un text document ceva si o sa inveti