| Robieski a întrebat:

Sall all! Ce parere aveti de urmatorul laptop cu android Ce parere aveti de urmatorul laptop cu android http://www.emag.ro/laptop-lenovo-ideapad-a10-cu-procesor -quad-core-rockchip-rk3188-1-60ghz-multi-touch-1gb-ddr3- 16gb-emmc-android-4-2-jelly-bean-brown-59-399581/pd/DYVR JBBBM/? E bun?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Android-ul e treabă veche pe calculatoarle portabile și desktop, dar se pare că mai nou se repromovează o chestie ce nu prea își are locul.
Ca păere personală, hai să zicem că hardware-ul ar fi ceva, dar totuși parcă ceva e suspect la Lenovo-ul ăla....Eu unu nu l-aș cumpăra.
Succes

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

E consumabil, in maxim 2 ani esti depasit de tehnologie cu acel laptop.Personal nu as face aceasta achizitie.