| sebweb a întrebat:

Sall! am auzit ca la iphone nu poti sa bagi melodii pe el decat daca le cumperi de pe net si ca singura modalitate sa poti baga mel de pe pc e sa iti reinstalezi softul in el. e adevarat?

Mswinking

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu e adevarat. E un pic mai complicat decat la celelalte dar te descurci.

| Bishop a răspuns:

Nu-i adevarat, la orice telefon mobil poti conecta un cablu de date, si poti face schimb de fisiere din coalculator pe Iphone.

| andalu a răspuns:

Hei! Nu, nu e adevarat. iti trebuie doar un cablu de date prin care sa te conectezi la PC apoi cu ajutorul programului iTunes (presupunand ca il ai deja instalat, daca nu, il instalezi) care iti va detecta iphone-ul vei putea transfera melodiile prin drag&drop in ferestruica Libraray->Music.La final, dupa transfer clik pe Sync si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i adevarat big grin pui muzica la fel cum pui pe un telefon normal, numai ca folosesti programul itunes cand pui muzica deci nimic complicat big grin