| SonyaElena a întrebat:

Poti baga pe un IPOD (subliniez) melodii mp3 de pe calculatorul tau? Am auzit de itunes si ma gandesc ca intr-un fel e blocat pentru. melodii personale doar ca sa le cumperi melodiile lor.scumpe. Funda, multumesc!winking

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum pun muzica pe IPod? intra aici http://stiri.acasa.ro/......14953.html
Prin iTunes descarci melodii din pc in iPodul tau. Succes!

1 răspuns:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Merge cu itunes sa bagi orice melodie vrei tu, ca eu asa imi bag pi ipodul meu.au intr-adevar si melodii de ale lor care se pot cumpara