| mafiotuXXX a întrebat:

Sall am cumparat un mp4 de la philips este GoGearVibe de 4 gb ati putea sa-mi spuneti si mie cum pot sa convertesc video clipuri in formatul asta MJPEG va rog pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Pe acelasi il am si eu.laughingIti trebuie o mufa USB si prima data cand o bagi in calculator instalezi GoGeraVibe si te duci la my computer si iti apare acolo si intri si iti pui ce vrei si video asa mi-am pus si eu si au mers. Succes! Funda?

| mafiotuXXX explică (pentru LauraFlorentina12):

Cand am bagat prima data usb in calculator era decat un program Philips songbird

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru mafiotuXXX):

Nu stiu la mine mi-a aparut sa instalez GoGearVibe am instalat si mi-au mers si filmele.Succes in continuare!

3 răspunsuri:
| AlexFreak a răspuns:

Incearca Freemake Video Converter, scrie p googlehappy