| DarkAnoNim008 a întrebat:

Sall, am downloadat un windows 7 de pe net l-am pus pe dvd si l-am instalat... zice ca, copia de windows nu e autentica. e vreo problema?

la my computer zice ca acest windows v-a tine 30 zile... dupa ce vor expira ce se intampla?

Imi puteti da un site de unde sa downloadez un windows home premium autentic?

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Pai nu poti lua autentic. Iti trebuie licenta cumparata. big grin Iti trebuie un crack windows. (remover si inca ceva ii zice dar nu iti spun ca e piraterie). Bafta. Daca vrei functii si suport full Microsoft, cumpara un windows original.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic, iti meriti soarta. Dupa ce ca piratezi, nici macar lucrul ala nu-l faci cum trebuie.

| Iulius9235 a răspuns:

TREbuie sa il activezi pot sa te ajut fara bani dar cu funda cautama pe skype loghinul este zicuiulius iti voi trimite o programa trebuie sa o deschizi si sa astepti vre 5 min cind programa va termina configurarea se va face restart automat la computer si primesti licenta nelimitata