| Crysty1996 a întrebat:

SAll am gasit acest laptop http://www.cel.ro/......525-1gb-l/ credeti ca ii bun pentru jocuri absolut orice joc aaa si marca ii buna sau ma uit dupa un alt laptop cu aceleasi performante DAu funda!

Răspuns Câştigător
| danimotenel a răspuns:

Daca un procesor ca duce pana la 3. 0 GHZ, placa video de 1GVRAM, si 8gram nu-s buni de jocuri...

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Nu e bun pentru absolut orice joc, placa video nu e chiar asa de performanta. Nu stiu mai nimic despre marca, nu am avut niciodata Fujitsu.

| KodrutZ a răspuns:

Nope, deloc. De banii astia iti faci un desktop care se pi*a pe orice laptop, plus ca laptopul daca iti crapa dupa 1. 5 ani, nu mai ai garantie de nici o culoare. Speed2012 are intru totul dreptate.

| IulianP a răspuns:

Configuratia laptop-ului arata bine, dar are dezavantajul ca are doar 1 an garantie; plus ca nu are o constructie foarte buna.
In aceeasi bani ai Dell-ul asta, cu 2 ani garantie si o constructie buna: http://bit.ly/HObPOA

| Speed2012 a răspuns:

Salut.In primul rand un laptop sincer nu e pentru jocuri.In al 2-lea rand daca vrei ceva cu adevarat bun pentru jocuri fa-ti un Desktop-PC din componente de pe site-uri gen PcGarage, Emag...s.a.Si cheltui si mai putini bani si iesi cu un PC bun la un pret bun.Bafta.