| Crysty1996 a întrebat:

SAll am mai gasit un laptop pentru jocuri voi ce parere aveti ii bun sau nu si nu imi mai spuneti sa imi iau pc fiiindca am deja si imi trebuie un laptop deci dativa si voi cu parerea uitati ai un link : http://www.cel.ro/......40m-2gb-l/
DAu funda Pentru cel mai complex raspuns!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti dau un raspuns complex ca nu are rost dar merg majoritatea jocurilor pe el! Este bun laptopul.
Bafta!

1 răspuns:
| Gabrieluț a răspuns:

Acest laptop este ok insa nu exclusiv pentru jocuri, are un procesor bun (i5), dar o baterie nu tocmai buna, In fine...iti pot spune decat ca un sistem desktop facut pe bucati bate cu mult un astfel de laptop, preturile fiind aceleasi

Daca chiar vrei un sistem gaming te sfatuiesc sa iti configurezi un desktop pr bucatele caci e mult mai bun... daca te pot ajuta cu ceva, ma gasesti aici: dani_moreno@yahoo.com