| orang23 a întrebat:

Sall am nevoie de o recomandare...Deci imi cupar calculator pe piese si nu stiu ce placa de baza sa aleg celelalte piese le-am ales si as vrea ca pe baza lor sa-mi dati o placa de baza pana in 350LEI.
1.Procesor amd phenomII X4
2.memorie Kingmax DDR3 4GB 1600MHZ
3.HDD Western Digital Caviar Green 320GB SATA3 32M
4.Placa video Asus Radeon HD 6850 1024MB DDR5 DirectCU V2
5.Sursa Sirtec HPC-500-G12S Element Bronze
Daca Se poate as dori si un link cu descrierea ei de la vreun magazin CEA MAI BUNA PLACA de BAZA primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GothicFighter a răspuns:

Http://www.emag.ro/......M5A78LUSB3

Overclocking usor, daca procesorul da voie poti sa faci Unlock la fel de usor, are anti-surge, deci in caz de furtuna/soc puternic ai sanse mai putin sa se prajeasca toate componentele.

| orang23 explică (pentru GothicFighter):

Asta e viitoarea placa pe care o sa o iau, e buna rau>> sup man

3 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Http://www.itgalaxy.ro/......18041.html este ce aș cumpăra eu.

| raidxp a răspuns:

Uite..eu as opta pentru Gigabyte e putin cam scumpa dar cred ca merita procesorul ce il ai http://www.shoop.ro/catalog/126/amd/12144/MA770T-UD3/GA-MA770T-UD3?