| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Am o tableta Allview Alldro Speed City.Cand o deschid nu are nici o problema,jocurile merg ca pe un iphone, dar cand ii inchid ecranul si o deschid din nou jocurile au lag. Vreau sa stiu de ce?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Salut, pai poate ca nu ai inchis jocul si ai pus-o in '' stand by'' vezi unde ai acel task manager si inchide toate aplicatiile care ruleaza pe tableta si deschide din nou jocul. Si curata memoria ram. Succes!