| alexandradobre28 a întrebat:

Sall happyAm observat pe Facebook faptul ca mai multe persoane au niste imagini in care intr-un cerc apare o poza(cu ei sau oricare alta),iar jos,se afla ceva de genul,, Alexandra's year,,.As vrea sa stiu si eu daca aveti idee cum au putut face acele imagini.Dau funda.happyMultumesc anticipat!big grin

Răspuns Câştigător
| AndreiAndreiP a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa dai pe cercul ala, de fapt ai o sageata sub el, apoi te duci jos de tot si ai sa ai acolo "Vezi acum" sau "See now" si o sa ai si tu dinaia, apoi iar te duci jos si o distribui.