| burlacualina a întrebat:

As dori sa intreb de un film care nu stiu cum se numeste! In film este vorba despre cineva care vrea sa detina controlul apei. Este o secventa la final cand cateva persoane intra intr-o pestera si acolo se afla un cerc si ei infing un sceptru in mijlocul acelui cerc si asa se restabileste cursul normal al apei si lumea are din nou apa potabila! Multumesc in caz ca aveti vreo idee!

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Lost City Raiders (2008)?
https://www.youtube.com/watch?v=HhmjCiKqA7g

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu exact filmul la care te referi deoarece descrierea ta este vagă, dar cel mai asemănător ( pe care și eu l-am vizionat și e super) este Aquamen și are descrierea ta, dar nu total, acum depinde cum ai interpretat tu acel final, dar acesta este cel la care eu ma gandesc.

| burlacualina explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!, dar este vorba de un film mai vechi!