| re1111 a întrebat:

Sall am si eu o intrebare cand misc mouseul pe ecran uneori se blocheaza si nu mai pot apasa nimic nici ctrl+alt+del nimic ce sa fac? dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Probabil ai prea multe pe desktop, si e ceva prea incarcat! Mai pateam si eu asa cand uitam sa mai sterg din ce nu imi trebuie! Sau cand trebuia sa pun iar windows-ul!
Cand patesti asa, da un restart si o sa se rezolve, si incearca sa nu ai prea multe iconite pe desktopwinking

2 răspunsuri:
| OvidyuNicu a răspuns:

Se blocheaza numai cat misti mousul? formateazal, repartitioneazal corect, instaleaza windowsul!

| luxor100 a răspuns:

Si eu am acesi problema.Se poate intampla ori de la mouse ori de la faptul ca memoria ram sau memoria hard discului sun terminate.I-ti recomand sa-ti schimibi mouselul sau sa-ti iei mousepad.