| craniul a întrebat:

Sall am si eu o intrebare... din greseala am bagat pe cineva la lista resping la telefon si nu mai pot sa primesc apeluri de la acea persoana stie careva cum pot sa-l scot? telefonul meu este samsung s5230 multumesc!

Răspuns Câştigător
| simona2010 a răspuns:

Dai la setari si dupa aia si dupa aia dai unde scrie setari aplicatie apoi la apelare si apoi la jurnal apeluri si o sa vezi ca scrie respingere automata si dupa aia dai unde scrie lista refuzaretongue

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da. Urmezi calea:jurnal apeluri-manager apeluri-lista refuzare si...il stergi!

| mihai_6493 a răspuns:

Mersi, anlaubed, si eu cautam asta laughing