| andr3y_4285 a întrebat:

Sall.am si eu o problema, am descarcat nfs most wanted, l-am instalat si nu pot juca, imi zice :"please insert the correct dvd-rom, select ok and restart alpication ", plzz,

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

Nu ai copiat crack. Intra in dvd unde ai Most Wanted si ar trebui sa ai acolo un folder Crak, Skidrow, Geti, depinde de cine e facut, dai copy si paste in folderul unde ai instalat jocul, dai replace la cele existente si poti juca. Bafta multa PM pentru lamuriri

2 răspunsuri:
| KillAWolf a răspuns:

Iti trebuie crack-ul.

| Castig001 a răspuns:

Iti trebuie crack contacteazama la id hagy95 si til facbig grin