| Nobody_4790 a întrebat:

Am un web philips SPC 1030 NC.De la un timp imi face probleme! L-am instalat, dar uneori se inteapa, se opreste! sau de deconecteaza singur.astfel trebuie sa scot mufa si sa o bag iar!sad. am mai avut problema asta! l-am reinstalat si a mers! acum nu stiusad.

o fi de la setarile de la mess? ce setari trebuiesc facute?:S...eu zic ca le-am facut pe toate bine, dar mai stii?:S.

virusi nu am...saptamana asta am reinstalat windowsul! E acelasi deci nu pot da vina pe windows.help pls!happy
thx!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall nairam112 ma te-ai uitat sa nu fie impuscat firul de la web
sw poate sa fie de la el