| tocana97 a întrebat:

Sall, am un iphone4 si un LG Cookie Fresh, si vreau sa imi trimit melodii de pe lg pe iphone dar nu imi gaseste dispozitivulcrying
ma puteti ajuta plzzzzzzzzzz?

Răspuns Câştigător
| wiufh a răspuns:

Salut! Pai, din cate stiu eu, Iphone-ul nu are B/T si nici infrarosu... O colega de-a mea are Iphone3 si mi-a spus asta.
Eventual, poti incerca sa pui de pe LG melodiile pe calculator cu cablul de date, si de pe calculator sa le descarci apoi pe Iphone.
Mult succes!
Funda? happy

7 răspunsuri:
| Bodo a răspuns:

Din cate stiu eu nu merge sa trimiti numai de pe iPhone pe iPhone.

| mariusxd a răspuns:

Iphone nu are bluetooth din cate stiam. posibil sa ma insel

| Tobiii a răspuns:

Asta e din pacate problema la iphone nu poti trimite decat de pe iphone pe iphone. Nu mai incerca, deoarece nu este posibila transferarea de fisiere de pe iphone pe alta game de telefoane.

| Cezar2189 a răspuns:

Te pot ajuta eu...eu nu mi-am instalat programul dar stiu.Instaleaza-ti pe Iphone programul iBlueToothwinking

| allllll a răspuns:

De pe iphone nu se trim decat pe iphone.deasta nu merge

| OnlyGirl50 a răspuns:

Buna!
Am si eu un Iphone doar ca e Iphone 3.
Uite
Nu poti transmite fotografii, melodii, aplicatii de pe un Iphone pe alt telefon (sau invers)... Poti tansmite doar de pe un Iphone pe alt Iphone - ATAT...
Ti-am spus si eu am Iphone 3G si am patit acelasi lucru ca si tine... Doar ca eu am vrut sa transmit o melodie de pe un HTC - Mare Branza
Nu-i nicio diferenta!

| Bulibasha a răspuns:

Vezi la vizibilitatea blustutului... daca nu nu stiu totusi vezi!winking