| anonim_4396 a întrebat:

Sall am un smartphone Samsung wave y s5380.
Imi puteti spune cum pot copia muzica din pc pe telefon?
Intru la setari-conectivitate(connectivity)-utilizare usb (USB utilitis) - Stocare in masa (mass storage) apoi conectezi cablul usb la pc. Si nu imi apare nimic de ce?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| vyctor98ism a răspuns:

Cred ca nu trebuie pus pe stocare in masa, asat inseamna ca il conectezi la un casetofon sau ceva de genu la un home cinema, nu stiu ce optiuni mai ai tu pe acolo, dar daca ai intreaba la conectivitate bifeaza aia, iar dupa cand conectezi apasa pe celelalte care iti apar de exemplu multimedia