| tina9815 a întrebat:

Sall! Am un telefon Samsung corby s3650 si nu imi mai merge touchscreen-ul.....am incercat sa sun pe cineva si dintr-o data s-a blocat. Ce credeti ca as putea sa fac? si funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| darkgirl58 a răspuns:

Buna am avut si eu aceeasi problema si la inceput nu stiam ce sa fac cel mai bine e sa nu il zapacesti sau sal strici mai rau du-te la magazinul de unde l-ai cumparat ( Orange Vodafone germanos ) te vor ajuta ei stiu mai binewinking sper ca ti-am fost de folos