| Crysty1996 a întrebat:

Sall am un volan fara pedale dar nu stiu ce are cand ma joc o ia in toate partile sau o ia in stanga bine iar in dreapta deloc sau invers stiti vreun programsa cum pot face sal calibrez sa nno mai ia in toate partile si sa mearga bine

1 răspuns:
| expander91 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema... mi-am luat un volan din real si pedalele nu mergeau ci mergeam din niste butoane. ma rog mi-am cumparat unul Genius cu care n-am probleme. Ti-l recomand