| GoodLiker a întrebat:

Sall azi am un fel de competitie pentru voi cine imi da cel mai bun site de creat servere cs 1.6 gratuit + host sau de creat o pagina cum ar fi creaza nume pagina.com.org.net ceva gen serveru de creat servere gratis si cu host sa fie ca si Gratisserver dar ele nu mai creaza servere 1.6 creaza metin sad

Răspuns Câştigător
| Romaniamafia a răspuns:

Au servere gata facute trebuie doar gasit un host pentru ele happy

6 răspunsuri:
| Romaniamafia a răspuns:

Pe resursecs gasesti cam tot ce vrei happy

| GoodLiker explică (pentru Romaniamafia):

Www.resurecs.com? mai exact unde

| Romaniamafia a răspuns (pentru GoodLiker):

Http://resursecs.com/ ai meniul in stanga si dreapta si alegi de acolo ce ai tu nevoie

| GoodLiker explică (pentru Romaniamafia):

Nu prea cred ca ei fac servere gratis

| GoodLiker explică (pentru Romaniamafia):

Pff eu vreau deja cu host facute

| Romaniamafia a răspuns (pentru GoodLiker):

Au servere gata facute trebuie doar gasit un host pentru ele happy