| Robert_Robi_1995 a întrebat:

Sall care ma poate ajuta si pe mine cu o intrebare importanta am un post de Radio si as vrea sa emit in toata tara adica sa aud si cei cu masinile cum as putea sa fac rost de o anumita antena pentru a trimite frecventa catre totii va rog astept un raspuns urgent! Dau fundahappy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca vrei sa te aresteze astia...Ai licenta? Eu zic sa fugi din tara cat mai poti, pana nu dau astia de tine.

| MaurSEF a răspuns:

In primul rand, ai nevoie de o super antena, ca sa poti emite in toata tara, a2a problema e ca ai nevoie de bani, foarte multi bani, a3a e ca fara licienta(care e destul de scumpa) nu ai ce sa faci, e infractiune, te depizdeaza oricum dupa ip, chiar daca ai pe net asa zisul "radio" ai grija, poate se aude sunet de catuse pe la tine prin casa.

| Robert_Robi_1995 explică (pentru MaurSEF):

Mda totusi multumesc pentru raspuns laughing catuse, arestarii cum sa ma aresteze daca eu fac cu acte in regula am sunat la firma anacom si voi acea licenta big grin mersi pentru sfaturi laughing