| mariusvl a întrebat:

Sall. care stiti unde gasesc documentarul acela de pe discovery chanel cu world trade center, a fost pe 11 septembrie. stiti de unde il pot descarca. ma inpresionat fff tare, cred ca si pe voi!

1 răspuns:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Ce a putut sa te impresioneze unchiule? Felul in care americanii se omoara intre ei (si nu e pentru prima data)? A dracu rasa lor de yankei. Pe mina m-ar impresiona mai tare disparitia SUA... si Titanicu a fost mare dar s-a scufundat/ Timpul le rezolva pe toate.