| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Care tableta este mai buna in tot mai ales gaming : Vonino orin s, Allview speed city sau serioux s101tab.FUNDA

4 răspunsuri:
| deny2013 a răspuns:

In nici un caz sa nu iti iei serioux! E o tampenie! Eu am o tableta si e de c***t! Merge foarte greu, se restarteaza singura si multe altele! Daca vrei sa ai o tableta buna, i-ati Allwiew speed city sau Samsung note 2...numai nu SERIOUX! Funda? big grin

| deny2013 a răspuns:

Nu iti lua Serioux! E o tampenie! Eu am o tableta Serioux si imi vine sa o trantesc de pamant! Merge tare prost, se restarteaza singura, merge greu touch'ul si multe altele! Nu-ti lua serioux, i-ati Samsung note 2, Vonino orin s sau Allview speed city! Asculta-mi sfatul daca vrei sa ai ceva bun! Funda? happy

| Buburuzăăăă a răspuns:

Vonino orin s.winking Deoarece navigarea pe internet este mai rapida, touchu merge mai bine ( nu se strica repede). Ti-o recomandwinking Nu cersesc funda daca consideri tu ca merit laughingastept

| gummyx14 a răspuns:

Cel mai bun e calculatorul, dar eu as zice Samsung note 2