| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Ce parere aveti despre Asus memo pad hd 7? Este buna? Daca aveti o tableta mai buna la jocuri de maxim 700 lei sa imi spuntei! happy FUNDA

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Este foarte buna la pretul care il are, mai ales pentru jocuri. La filme e mai greu ca e de 7, dar la jocuri e superba.

| OnuOnulică a răspuns:

Cea mai buna ramane Nexus happy
Dar eu zic ca si Asus memo e buna.

| bineproportionat a răspuns:

Salut, de 2 saptamani o am eu, cumparata de la eMAG, sincer nu am gasit jocul care sa nu imi mearga pe ea! Cel mai mult imi place ca plasticul folosit e de calitate nu pocneste daca strangi la colturi sau orice altceva sa para ieftina! Isi merita cei 700 de lei
http://bit.ly/1bYok9u

| iwolfra a răspuns:

La 700 de lei poti sa iti iei si Samsung Galaxy Tab 2 7.0. E foarte buna happy. Cred ca te costa putin peste 750 sau ceva, dar merita happy. Ca sa nu sara altii cu gura ca de ce sa dai banii pe una de "firma'" cand poti sa iti iei o chinezarie ar trebui sa stii ca am avut si eu o chinezarie si m-a tinut cateva luni, dar in alea cateva luni se restarta si nu era din vina androidului. Sper ca te-am ajutat

| rAr12 a răspuns:

Este buna avand in vedere ca este Asus. Insa trebuie sa ii dai update macat de 2 ori pe luna, si sa o ingrijesti, in ce sens : nu o dai pe mana tuturor, nu descarci orice prostii si altele. Este buna!