| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Care tableta este mai buna Samsung galaxy tab3 sau Asus memo pad hd 7? FUNDA

6 răspunsuri:
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Tab 3 și pot să-ți spun că sunt FOARTE mulțumit de ea. Merge foarte bine, intri pe internet fără probleme, jocurile merg super, și tot ce ți-ai dori pe o tabletă. Eu zic că e mai bună decât ASUS MEMO PAD HD 7. Ciao! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze Samsung galaxy tab 3 7.0!

| maxb a răspuns:

ASUS MemoPad.

| AngelFailed a răspuns:

Samsung Galaxy Tab3

| KämŸ966 a răspuns:

Si eu am galaxy tab 3 este multtt mai buna decat Asus memo pad hd 7. Ti'o recomand.Totul merge perfect!

| Daniela159 a răspuns:

Hei! Samsung galaxy tab 3.